با شعار نمی‌توان از مهاجرت روستائیان جلوگیری کرد
تاریخ : شنبه 13 دی 1393
نویسنده : مد یر
در رزمایش رهایی گروگان توسط یگان ویژه فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی امیر عباسی از روستای برگو به عنوان گروگان در دست تیم اراذل و اوباش گیر افتاد.

این رزمایش در دو مرحله در سطح شهرستان اجرا شد  که در مرحله نخست امیر عباسی توسط تعدادی از ارازل و اوباش به گروگان گرفته شد با تماس شهروندان با پلیس تیم کلانتری وارد عمل می شود اما چون این عملیات در توان تیم نبود درخواست تیم رهایی گروگان می کند.

فرماندهی انتظامی سبزوار بیان کرد تیم رهایی وارد کار می شود و با اقدامات به جا و به موقع امیر  را از دام گروگانگیران آزاد می کند این ارازل نیز دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مقام قضایی تحویل داده شدند.

 در مرحله دوم این رزمایش تعدادی زورگیر از یک شهروند اقدام به زورگیری می کنند که تیم رهایی در محل حاضر و متخلفین دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سبزوار از کاهش 16 درصدی جرائم خشن در شش ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه با ارزیابی که توسط مسئولین استان خراسان انجام شد مشخص گردید سبزوار در بحث جرائم خشن در 9 ماهه نخست امسال نست به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد و در جرائم خرد 1 درصد کاهش را داشته است.
برگرفته از سایت های خبری سبزوار.  -  .

آخرین مطالب
   
داغ کن - کلوب دات کام
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات