با شعار نمی‌توان از مهاجرت روستائیان جلوگیری کرد
تاریخ : سه شنبه 17 آذر 1394
نویسنده : مد یر

اموزشگاه شش کلاسه اریان با حضور مسولین افتتاح شد .
این اموزشگاه  با  تلاشها و خدمات ارزنده اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان رضوی با همراهی و همدلی خیر محترم مدرسه ساز جناب آقای دکتر علیرضا قاسمی آریان به ثمر نشست.
در این مراسم که در محل روستای اریان از توابع بخش روداب سبزوار برگزار شده بود معاون  فنی و عمرانی فرمانداری سبزوار  با اشاره به خدمات دولت در دوسال اخیر گفت: تنگناههای موجود در اعتبارات دولتی نیاز خیرین در بخش های مختلف را ضروری كرده است .

دكتر مرتضی شاد ادامه داد:  هرچند در بخش آموزشی نیاز ویژه همكاری خیرین وجود دارد ولی در بخش های دیگر خدماتی نیز خیرین می توانند دولت و مردم را یاری رسانند.

وی با تقدیر از دكتر علیرضا قاسمی آریان در احداث این آموزشگاه اظهار كرد:  آنچه مسلم است این موضوع باقیات الصالحات خوبی برای وی خواهد بود.

در ادامه این مراسم دكتر علیرضا قاسمی آریان نیز در سخنانی اظهار كرد : برگزاری چنین برنامه ای برای افتتاح این آوزشگاه را دور از ذهن خود می دانست .

وی با تقدیر از حضور مسئولان در افتتاح این آموزشگاه آمادگی خود را  برای دیگر خدمات خیری اعلام كرد.


معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش سبزوار نیز گفت: خیران مدرسه ساز بستر مناسبی برای رسیدن به دانایی را فراهم می کنند.
مرتضی بینش اظهار کرد: انسان بالقوه دانا و توانا است و این دانایی و توانایی در بستر مناسب امکانات از جمله مدرسه و آموزشگاه به مرحله ظهور می رسد.
وی با اشاره به خدمات خیران در بخش مدرسه سازی افزود: خیران یک بنای ساده نساخته اند بلکه بنای عظیم انسان سازی در جامعه را فراهم کرده اند.

این آموزشگاه در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع و در بنایی به وسعت ۳۲۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال كه ۸۰۰ میلیون ریال آن كمك خیری و مابقی از سوی اداره كل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان اختصاص یافته بود ساخته شده است .


برپایی نمایشگاهی از تولیدات و مواد غذایی روستای آریان توسط دهیاری روستا و مدیریت محترم  مجتمع آموزشی شهید باکری آریان از دیگر برنامه های جانبی این افتتاح بوده است
.  -  .

برچسب‌ها: اموزشگاه اریان , خیر مدرسه ساز , سبزوار , روستا , سازمان نوسازی مدارس ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین مطالب
   
داغ کن - کلوب دات کام
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic